Mesaj gönder
Tel:
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.

Motorumuz, enerjinizi koruyun, başarınızı sürdürün!

Ana sayfa ÜrünlerYüksek Gerilim DC Motor

Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm

Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm

  • Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm
  • Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm
  • Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm
Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: THMotor
Sertifika: CE
Model numarası: T7000
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: USD 20000-100000
Ambalaj bilgileri: Denize uygun ambalaj
Teslim süresi: 70GÜN
Yetenek temini: 100SET/YIL
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Metalurji Endüstrisi İçin Z4 DC Motorlar Haddehaneler Metal Kesme Tezgahları Güç aralığı: 1000-12000kw
Gerilim: 3kv-11kv Hız sınırı: 1000rpm-1500rpm
Polonyalılar: 4,6 sıklık: 50hz,60hz
Soğutma yöntemi: IC37,IC81W IP Oranı: IP44,IP54,IP55
Vurgulamak:

Metalurji Endüstrisi DC Motorları 1500rpm

,

Z4 Metalurji Endüstrisi DC Motorları

,

Z4 DC Motorları 1500rpm

Metalurji Endüstrisi İçin Z4 DC Motorlar Haddehaneler Metal Kesme Tezgahları

 

Ürüne Genel Bakış

 

Z4 serisi DC motorlar, metalurji endüstrisi haddehaneleri, metal kesme tezgahları gibi çeşitli endüstriyel sektörlerde yaygın olarak kullanılabilir.

kağıt yapımı, boyama ve dokuma, matbaacılık, çimento, plastik ekstrüzyon makinaları vb.Farklı spesifikasyonlar için, sabit hareket oranı ve zayıf manyetik yukarı doğru hız düzenleme aralığı, nominal hızın 1,0-3,0 katına ulaşabilir ve sabit tork, armatür voltajını azaltır ve aşağı doğru hız düzenlemesi, 20 dev/dak kadar düşük olabilir.

 

Bu motor serisinin harici kurulum boyutları, iki ayak deliği arasındaki 'B' eksenel boyutu dışında IEC72 uluslararası standardına uygundur.


Bu motor serisinin performansı ve teknik gereksinimleri, Uluslararası Elektroteknik Komisyonu standardı IEC34-1 veya Batı Almanya ulusal standardı DIN57530'a göre değerlendirilebilir.


Bu motor serisi, yüksek alan kullanımına sahip çokgen bir yapıya sahiptir.Stator boyunduruğu, doğrultucu güç kaynağı için uygun lamine tiptedir ve darbeli akım ve hızlı akım değişiminin (yük değişimi) çalışma koşullarına dayanabilir.Direkler hassas konumlandırma ve dolayısıyla iyi komütasyon ile kurulur.


Motorun yalıtım derecesi F'dir ve istikrarlı yalıtım performansı ve iyi ısı dağılımı sağlamak için güvenilir yalıtım yapısı ve emprenye işlemi benimsenmiştir.


Bu motor serisi, küçük boyut, iyi performans, hafiflik, yüksek çıkış gücü, yüksek verimlilik ve yüksek güvenilirlik özelliklerine sahiptir ve uluslararası ileri düzeydeki motorlarla rekabet edebilir.


Motor, üç fazlı tam kontrollü köprü doğrultucu güç kaynağı ile harici bir yumuşatma reaktörü olmadan uzun süre çalışabilir.Nominal gerilimi 160 V olan motor, tek fazlı bir köprü güç kaynağı ile beslenir.Bu sırada armatür devresi, titreşimli akımı bastırmak için bir reaktöre bağlanmalıdır.Endüktans değeri tabloda gösterilmiştir.


2. Yapıya Giriş


Z4 serisi DC motor, yalnızca yüksek alan kullanım oranına sahip olmakla kalmayan, aynı zamanda statik bir doğrultucu tarafından çalıştırıldığında dinamik akıma ve hızlı yük akımı değişikliklerine dayanabilen sekizgen tamamen lamine bir yapıya sahiptir.

 

Motorun temel soğutma yöntemi IC06 yani kendi üfleyicisi ile harici havalandırmadır;IC17 de olabilir, yani soğutma havası girişi bir borudur ve çıkış panjur egzozudur;IC37 de olabilir yani soğutma havası girişi ve çıkışı boruludur.Ve kendinden havalandırmalı tip, eksenel fan tipi, kapalı tip, hava/hava soğutucu tipi, vb. gibi pek çok türev form vardır. Her çerçeve boyutundaki motor için gereken soğutma havası hacmi, hava basıncı ve fan motoru gücü için Tablo 1'e bakın.Tüm motor serisinin temel koruma seviyesi IP21S'dir.

 

Motor çıkış kutusunun konumu, çerçevenin sağ tarafındaki (yani ön kutu) şanzıman ucundan (komütatör ucundan değil) izlenir.Kullanıcı, çıkış kutusunun çerçevenin diğer tarafına yerleştirilmesini isterse, sipariş verirken ters kutuyu belirtin.Motor mili temel olarak tek bir mil uzantısıdır ve milin çıkış kutusuna (pozitif kutu) bakan yönü sol mildir.Kullanıcı ihtiyacına göre çift milli uzatmalı hale de getirilebilir.Şaftın temel dönme yönü komütatör ucundan saat yönünün tersine olarak görülmektedir.Motorun iletim modu elastik bağlantıdır.Belirli bir radyal kuvvete (kayış veya dişli şanzıman) sahip bir aktarım modunda da kullanılabilir ve izin verilen radyal kuvvet, Ek B'deki eğrideki değerden büyük olmamalıdır.


3. Sipariş için talimatlar


1. Sipariş vermeden önce, gerekli ürünün model özelliklerini ve diğer verilerini belirlemek için lütfen ürün örneğini kontrol edin ve mümkün olduğunca örnekte listelenen standart özellikli ürünleri seçin.Lütfen sipariş sözleşmesinde motor modeli, güç, voltaj, dönüş hızı, uyarma modu, uyarma gerilimi ve yapısal montaj formu ve diğer verileri belirtin, örneğin Z4-180-31 37KW 440V 1000r/dk ayrı uyarmalı 180V, yatay ayaklı veya IMB3.
2. Çift mil uzatması, çıkış kutusunun ters kutu konumu, milin ters dönüşü vb. gibi ürün için özel gereksinimler olduğunda, sözleşmede açıkça belirtilmelidir.
3. İstenilen çeşit ve özellikler bu katalogda yer almıyorsa veya başka özel gereksinimler varsa, taraflar arasında müzakere ve anlaşma sonrasında sözleşme veya deneme üretim sözleşmesi imzalanmalıdır.
4. Motorun mil uzatma kaması hariç tüm aksesuarlar teslimat kapsamına dahil değildir.Kullanıcıların fırça, fırça tutucu vb. aksesuar veya yedek parçaya ihtiyacı varsa, lütfen gerekli aksesuar veya yedek parçaları sözleşmede önceden belirtin.Ad özelliği ve miktarı.
5. Kullanım ortamı özel ise, nemli tropikal tipte yapılması gerekiyor, lütfen orijinal modelden sonra "TH" belirtin.

 

Ürün Özellikleri

 

ÜRÜN ADI: Metalurji Endüstrisi İçin Z4 DC Motorlar Haddehaneler Metal Kesme Tezgahları GÜÇ ARALIĞI: 1000-12000kw
GERİLİM: 3kv-11kv HIZ SINIRI: 1000rpm-1500rpm
DİREKLER: 4,6 SIKLIK: 50hz,60hz
SOĞUTMA YÖNTEMİ: IC37,IC81W IP ORANI: IP44,IP54,IP55

 

Her motor serisi

Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm 0

 

Satış sonrası servisimiz

Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm 1

 

Ürün paketleme

Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm 2

 

sertifikalar
Z4 Haddehaneler Metal Kesme Metalurji Endüstrisi DC Motorlar 1500rpm 3

İletişim bilgileri
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.

İlgili kişi: Chongqing sales team

Tel: +8613251285880

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.
Oda 607-609, Bina 3, Central Plaza, No.34, Xi Jiao Yolu. Chongqing. Çin
Tel:86-155-23661144
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Yüksek Gerilim AC Motor Tedarikçi. © 2022 - 2024 highvoltage-motor.com. All Rights Reserved.