Mesaj gönder
Tel:
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.

Motorumuz, enerjinizi koruyun, başarınızı sürdürün!

Ana sayfa

Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd. şirket Profili
Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.
Çin Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd. şirket Profili
Çin Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd. şirket Profili
Çin Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd. şirket Profili
Çin Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.

Önemli devlet kuruluşlarından biri olan Taihao Group Co., Ltd.'nin bir yan kuruluşu olan Tellhow Technology Chongqing ltd, esas olarak yüksek voltajlı üç fazlı asenkron motorlar ve yüksek voltajlı senkron motorlar, patlamaya dayanıklı motorlar, kaldırma ve metalürjik ürünler satmaktadır. motorlar, üfleyici motorlar vb. makine kömürü, petrokimya, kaldırma metalürjisi, havacılık ve diğer endüstrilerin yanı sıra nükleer santraller, uydu lansmanları, Three Gorges Projesi, Antarktika Seddi İstasyonu gibi ulusal anahtar inşaat projelerinde kullanılmaktadır. vb., ülkemin ekonomik ve sosyal kalkınması ve ilerlemesi için mükemmel bir itici güç sağlıyor.


Firmamız yaklaşık 212.000 metrekarelik bir alanı, 1.000'den fazla set (takım) ana ekipman, 269 ürün serisi ve 1.909 çeşit model, 0.12-35.000 kilovat kapsayan tek makine gücü ve yıllık üretim kapasitesi ile kaplamaktadır. 10 milyon kilovattan fazla;Şangay, Nanchang, Shenyang ve Chongqing'de üretim üsleri ve mühendislik teknolojisi araştırma merkezleri bulunmaktadır.Ürünler yurt içinde ve yurt dışında yüksek kaliteleri ve yüksek performanslarıyla tanınmaktadır ve 40'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.


eksiksiz bir yönetim sistemine sahibiz ve ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını, ölçüm yönetim sistemi sertifikasını, çevre yönetim sistemi sertifikasını, iş sağlığı ve güvenliği sistem sertifikasını geçtik. Şirket, bilim ve teknolojiye olan yatırımını sürekli artırdı ve yeni gelişmeye entegrasyonunu hızlandırdı. model.dijital, akıllı ve ağ bağlantılı yapıyı destekleyeceğiz ve akıllı üretim ve bilgiye dayalı üretim yeteneklerimiz lider konumda olacak.Nükleer enerjiye, yüksek verimliliğe sahip enerji tasarrufuna, düşük karbonlu ve çevre dostu motorlara dayalı yeni nesil yüksek verimli ve enerji tasarruflu ürünlerin geliştirilmesine odaklanıyoruz.


Gelecekte, "birinci sınıf özel motor imalat ve hizmet işletmesi" kurmayı ve yeşil üretim ve yüksek kaliteli geliştirme için aralıksız çaba göstermeyi amaçlayacaktır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : anlat

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

"Made in China 2025" büyük stratejisine uygun olarak ve arz yönlü yapısal reformla yakından ilgili olarak Tellhow Tech, önemli teknik ekipman üzerinde aktif olarak araştırma yapar, ürün yapısını güçlü bir şekilde ayarlar ve teknolojik dönüşümü yoğunlaştırır., dağıtılmış enerji ve diğer alanlar, çağdaş dünya motor imalat endüstrisinin zirvesine koşmaya ve dünyanın birinci sınıf elektrik mühendisliği grubuna girmeye çalışıyor.
Yeşil, düşük karbonlu elektrikli ekipman, yeni geliştirilen büyük ölçekli AC değişken frekans hız düzenleme motoru, uluslararası tanınmış işletmelerle rekabet etme avantajına sahiptir ve yüksek verimli ve enerji tasarruflu motorların tasarımı ve üretimi, dünyanın ulaştığı seviyeye ulaşmıştır. ileri düzey

Firma Servisi

Başlıca Ürünlerimiz

Motorlarımızın Kasa boyutları 63 mm'den 1120 mm'ye kadardır, güç 0,12kW'tan 6000kW'a kadar mevcuttur.IE2 ve IE3 motorları CE, CCC ve Çin Enerji Tasarrufu Ürün Sertifikası (CECP) tarafından onaylandı, NEMA motoru CSA güvenlik ve enerji sertifikası tarafından onaylandı ve Birleşik Devlet Enerji Bakanlığı'ndan (DOE) EE numarası almaya hak kazandık.Tüm patlamaya dayanıklı motorlar, Çin Ulusal patlamaya dayanıklı elektrikli ürün kalite denetim ve teftiş merkezi (CNEX) tarafından onaylanmıştır.

Low Voltage IEC Motors High Voltage Motors NEMA Premium motor Explosion Proof Motors 

 

  • IEC standartları (Çin ulusal standardı) tam hatlı IE2, IE3 ve IE4 yüksek verimli motorlar
  • IEC standartları (Çin ulusal standardı) invertör görev motoru, fren motorları ve patlamaya dayanıklı motorlar
  • NEMA standartları Epact verimliliği ve Premium Efficient motorlar
  • JIS standardı IE2 ve IE3 yüksek verimli motorlar.
  • Çin ulusal standart yüksek gerilim endüksiyon motorları ve kayar halkalı motorlar
  • DC motorlar

Araştırma ve Geliştirme

Motorumuz, Çin elektrik motoru endüstrisindeki en güçlü teknik geliştirme ve test kabiliyetine sahiptir. 200'den fazla mühendis ve 161 patent ile.ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşumuz, devlet tarafından tanınan bir kurumsal teknoloji merkezimiz, CSA onaylı ve CNAS onaylı Tam Yük Tipi Test laboratuvarımız var.Tip test laboratuvarı, 3 boyutlu yazıcı, üç boyutlu tarayıcı, kameralı ölçüm, üç koordinatlı ölçüm makinesi vb. birçok gelişmiş ekipmanla donatılmıştır.

 

Pazarımız

Motor ihracat pazarlarımız Japonya, Kore, ABD, Kanada, Peru, Şili, Arjantin, Almanya, Rusya, türkiye, Tayland, Vietnam, Malezya gibi Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Afrika ülkelerini kapsamaktadır. , Endonezya, Güney Afrika vb.

 

Yalnızca tek bir hedefi gerçekleştirmekte ısrarcıyız, yüksek düzeyde kaliteli ürünleri çevre dostu hale getiriyoruz.Artık şirket, yüksek verimli elektrik motorları, orta gerilim motorları için sofistike tasarım ve üretim ile donatılmıştır ve daha da önemlisi, müşterilerin farklı gereksinimlerine göre özel uygulama elektrik motorları geliştirme kabiliyetine sahiptir.

Şirket takım

Tellhow Group, ülkemin elektrik endüstrisinde büyük ölçekli bir omurga kuruluşu, Devlet Konseyi tarafından kurulan ulusal bir büyük teknik ekipman yerelleştirme araştırma ve geliştirme üssü, ulusal bir yüksek teknoloji sanayi üssü ve ulusal bir yenilikçi kuruluştur.Şirket ağırlıklı olarak ülkemin milli savunma, elektrik, enerji, madencilik, ulaşım, kimya sanayi, hafif sanayi, su koruma ve diğer inşaat taahhütlerine hizmet vermektedir.Çin'de büyük ölçekli ulusal savunma ekipmanlarının, elektrikli komple ekipman setlerinin, büyük ölçekli su pompalarının ve megawatt düzeyinde rüzgar enerjisi üretim ekipmanlarının geliştirilmesi ve uygulanması lider bir rol oynamaktadır.ve yavaş yavaş "motor + elektronik kontrol + elektromanyetik enerji" ana iş grubunu oluşturdu.

Tellhow Technology (Chongqing) Co., Ltd.
Oda 607-609, Bina 3, Central Plaza, No.34, Xi Jiao Yolu. Chongqing. Çin
Tel:86-155-23661144
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Yüksek Gerilim AC Motor Tedarikçi. © 2022 - 2024 highvoltage-motor.com. All Rights Reserved.